Contacteer ons wereldwijd in meer dan 20 landen - EyeC Benelux

Contact

Benelux, Denemarken, Zweden
EyeC Benelux
Tel: +31 (0)74 2503533
Email: info@EyeC-Benelux.com

Google Maps

Ich habe die Datenschutzerklärung gelesen und akzeptiert.

I have read and agree to the Privacy Policy.

He leído y acepto la Política de Privacidad.

Ik heb het Privacybeleid gelezen en geaccepteerd.

J'ai lu et j’accepte votre politique de confidentialité.

Dichtsbijzijnde kantoor

Hoofdkantoor / Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland

EyeC GmbH
Burchardstr. 21
20095 Hamburg
Duitsland

www.EyeC.de

Algemeen
Telefoon: +49 40 226 3555 0
Fax: +49 40 226 3555 90
E-mail: info@eyec.de

Verkoop
Telefoon: +49 40 226 3555 10
Fax: +49 40 226 3555 90
E-mail: sales@eyec.de

Service
Telefoon: +49 40 226 3555 40
Fax: +49 40 226 3555 90
E-mail: service@eyec.de

Media
E-mail: marketing@eyec.de

Personeelszaken
E-mail: start@eyec.de

Kantoortijden:
Monday to Friday:
9 a.m. to 5 p.m.

Australië, Zuidoost-Azië

GMS Pacific Pty. Ltd.
Peter Henderson

3/352 Ferntree Gully Road
Notting Hill
Melbourne, VIC 3168
Australië

www.GMSPacific.com

Algemeen
Telefoon: +61 3 9535 9777
Fax: +61 3 9535 9780
E-mail: Info@GMSPacific.com

Service
Telefoon: +61 3 9535 9777
Fax: +61 3 9535 9780
E-mail: Service@GMSPacfic.com

Benelux, Denemarken, Zweden

EyeC Benelux
Erik Hoving

Mussenstraat 35
7557 BV Hengelo
Nederland

www.EyeC-Benelux.com

Algemeen
Telefoon: +31 74 2502 533
Fax: +31 74 2502 514
E-mail: Info@EyeC-Benelux.com

Brazilië

MZ Máquinas Ltda.
Marcelo Zandomenico

Rua João de Azevedo Marques, 215 - Sala 15
09750-030 São Bernardo do Campo
Brazilië

www.EyeC-Inspection.com

Algemeen
Telefoon: +55 11 2374 1335
E-mail: Marcelo@MZMaquinas.com.br

China

EyeC China
Ivan Huang

No 20, East JinYang Road
Lujia Town, Kunshan
Jiangsu province
China

www.EyeC-China.com

Algemeen
Telefoon: +86 512 83639577
Fax: +86 512 83639578
E-mail: Ivan.Huang@EyeC-China.com

Chili

Walbaum Representaciones Ltda.
Neil J. Walbaum

Pérez Valenzuela 1520 - Of. 304
Providencia
Santiago
Chili

www.WalbaumChile.cl

Algemeen
Telefoon: +562 2351020
Fax: +562 2358579
E-mail: NWalbaum@WalbaumChile.cl

Frankrijk, Monaco

PerFormance GrapHique
Fabrice Hardouin

11, rue du Port
33126 Fronsac
Frankrijk

www.EyeC.fr

Algemeen
Telefoon: +33 6 303 841 32
Fax: +33 8 214 792 88
E-mail: Fabrice.Hardouin@cegetel.net

Griekenland

Graphic Systems Ph.Papathanassiou M.E.P.E
Philippos Papathanassiou

Pavlou Bakogianni 80
12 km National Road Athens-Lamia
14452 Metamorfosi Attikis
Griekenland

Algemeen
Telefoon: +30 210 9221039
Fax: +30 210 9224318
E-mail: Info@GraphicSystems.gr

India

Genius Flexo Machinery Pvt Ltd.
Vijay Pareek

2 Carmen House, Gr Floor
Plot no 39, H.B. Gawde Marg
Juhu (koliwada) Mumbai 400 049
India

Algemeen
Telefoon: +91 22 2660 1291
Fax: +91 22 2660 1296
E-mail: Vijay@GeniusFlexo.com

Italië

Endeavour s.a.s.
Andrea Corti

via C. Colombo, 3
50066 Reggello (FI)
Italië

www.EyeC-Italia.com

Algemeen
Telefoon: +39 055 603447
Fax: +39 055 8652238
E-mail: Andrea@Endeavour.it

Israël

ProArt Technology Ltd.
Ilan Schragenheim

Ha-Nechalim St 6
60944 Batzra
P.O. Box 386
Israël

www.ProArt.co.il

Algemeen
Telefoon: +972 544 587889
Fax: +972 974 40563
E-mail: Ilan@ProArt.co.il

Japan

Cross-Link Pacific Inc.
Yosuke Kimura

BELX Shinjuku Bldg. 3rd Fl.
23-14 Aizumi-cho
Shinjuku-ku, 160-0005 Tokyo
Japan

www.CrossLinkPacific.co.jp

Algemeen
Telefoon: +81 3 5919 2120
Fax: +81 3 5919 2129
E-mail: Info@CrossLinkPacific.co.jp

Latijns-Amerika

EyeC America, LLC
Elizabeth Van Scoit

Cereales 194 Col.
Progreso del Sur
Iztapalapa, México D.F. 09810
Mexico

www.EyeC-America.com

Algemeen
Telefoon: +1 480 703 9538
E-mail: Lyz@EyeC-America.com

Personeelszaken
E-mail: Careers@EyeC-America.com

Polen, Tsjechië, Slowakije

EyeC Polska
Marcin Weksler

Racławicka Center
ul. Skarbowców 23a
budynek B2, lokal 112
55-025 Wroclaw
Polen

www.EyeCPolska.pl

Algemeen
Telefoon: +48 512 354 354
E-mail: Marcin.Weksler@EyeCPolska.pl

Servië, Slovenië, Croatië, Bosnië-Herzegovina, Montenegro, Macedonië, Kosovo en Bulgarije

Printbox
Dragana Brzakovic

Pastroviceva 61
11000 Belgrade
Servië

www.Printbox.rs

Algemeen
Telefoon: +381 63302104
E-mail: Sales@Printbox.rs

Spanje, Portugal

Sercoyse, S.L.
Javier Albiac

Reforma 1
08901 L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona)
Spanje

www.Sercoyse.com

Algemeen
Telefoon: +34 932 610 486
Fax: +34 933 376 619
E-mail: Sercoyse@Sercoyse.com

Service
Telefoon: +34 932 610 484
E-mail: Sercoyse@Sercoyse.com

Taiwan

EyeC Taiwan
Ivan Huang

17F, No. 42, Dongshi St., Xizhi District
221 New Taipei
Taiwan

www.EyeC-China.com

Algemeen
Telefoon: +886 2 2260 2495
Fax: +886 2 2660 2496
E-mail: Ivan.Huang@EyeC-China.com

Turkije

Imaj Otomasyon Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Murat Mutlu

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Mutsan Sanayi Sitesi M6 Blok No:51
Başakşehir/Istanbul
Turkije

www.ImajOtomasyon.com

Algemeen
Telefoon: +90 212 220 31 96
Fax: +90 212 220 45 08
E-mail: murat.mutlu@imajotomasyon.com

Verenigde Arabische Emiraten

Fotedar Engineering Services
Vikram Fotedar

PO Box 241384
Al Musalla, Bur Dubai
Dubai
Verenigde Arabische Emiraten

www.FotedarEngineering.com

Algemeen
Telefoon: +97 1509414078
E-mail: Info@FotedarEngineering.com

Verenigd Koninkrijk, Ierland

EyeC-UK Limited
Keith Hill

3d Jolly Farmers Lane
Shepshed, Loughborough, LE12 9ET
Verenigd Koninkrijk

www.EyeC-UK.com

Algemeen
Telefoon: +44 118 983 3347
E-mail: Info@EyeC-UK.com

VS, Canada

EyeC America, LLC
Dr. Jürgen Klicker

210 South 5th Street – Suite 204
Saint Charles, IL 60174
Verenigde Staten

www.EyeC-America.com

Algemeen
Telefoon: +1 330 644 6841
Fax: +1 330 294 4718
E-mail: Info@EyeC-America.com

Verkoop
Telefoon: +1 330 644 6841
E-mail: Sales@EyeC-America.com

Service
Telefoon: +1 330 644 6841
E-mail: Service@EyeC-America.com

Personeelszaken
E-mail: Careers@EyeC-America.com




Contact Een demonstratie aanvragen +31 (0)74 2503533

Print of te delen pagina

Selecteer uw taal: