Ondersteuning services voor drukwerk inspectie systemen - EyeC Benelux

Ondersteuning

Wij zijn er om u te helpen!

Telefonische ondersteuning

Selecteer hieronder uw land om contact op te nemen met de supportspecialist bij u in de buurt.

Hoofdkantoor / Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland

EyeC GmbH

Telefoon: +49 40 226 3555 0
E-mail: info@eyec.de

Telefoon: +49 40 226 3555 40
E-mail: service@eyec.de

Kantoortijden:
Monday to Friday:
9 a.m. to 5 p.m.

Australië, Zuidoost-Azië

GMS Pacific Pty. Ltd.

Telefoon: +61 3 9535 9777
E-mail: Info@GMSPacific.com

Telefoon: +61 3 9535 9777
E-mail: Service@GMSPacfic.com

Benelux, Denemarken, Zweden

EyeC Benelux

Telefoon: +31 74 2502 533
E-mail: Info@EyeC-Benelux.com

Brazilië

MZ Máquinas Ltda.

Telefoon: +55 11 2374 1335
E-mail: Marcelo@MZMaquinas.com.br

China

EyeC China

Telefoon: +86 512 83639577
E-mail: Ivan.Huang@EyeC-China.com

Chili

Walbaum Representaciones Ltda.

Telefoon: +562 2351020
E-mail: NWalbaum@WalbaumChile.cl

Frankrijk, Monaco

PerFormance GrapHique

Telefoon: +33 6 303 841 32
E-mail: Fabrice.Hardouin@cegetel.net

Griekenland

Graphic Systems Ph.Papathanassiou M.E.P.E

Telefoon: +30 210 9221039
E-mail: Info@GraphicSystems.gr

Italië

Endeavour s.a.s.

Telefoon: +39 055 603447
E-mail: Andrea@Endeavour.it

Israël

ProArt Technology Ltd.

Telefoon: +972 544 587889
E-mail: Ilan@ProArt.co.il

Japan

Cross-Link Pacific Inc.

Telefoon: +81 3 5919 2120
E-mail: Info@CrossLinkPacific.co.jp

Latijns-Amerika

EyeC America, LLC

Telefoon: +1 480 703 9538
E-mail: Lyz@EyeC-America.com

Polen, Tsjechië, Slowakije

EyeC Polska

Telefoon: +48 512 354 354
E-mail: Marcin.Weksler@EyeCPolska.pl

Servië, Slovenië, Croatië, Bosnië-Herzegovina, Montenegro, Macedonië, Kosovo en Bulgarije

Printbox

Telefoon: +381 63302104
E-mail: Sales@Printbox.rs

Spanje, Portugal

Sercoyse, S.L.

Telefoon: +34 932 610 486
E-mail: Sercoyse@Sercoyse.com

Telefoon: +34 932 610 484
E-mail: Sercoyse@Sercoyse.com

Taiwan

EyeC Taiwan

Telefoon: +886 2 2260 2495
E-mail: Ivan.Huang@EyeC-China.com

Turkije

Imaj Otomasyon Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Telefoon: +90 212 220 31 96
E-mail: murat.mutlu@imajotomasyon.com

Verenigde Arabische Emiraten

Fotedar Engineering Services

Telefoon: +97 1509414078
E-mail: Info@FotedarEngineering.com

Verenigd Koninkrijk, Ierland

EyeC-UK Limited

Telefoon: +44 118 983 3347
E-mail: Info@EyeC-UK.com

Kantoortijden:
Maandag tot vrijdag:
Van 8:30 tot 18:00 uur

VS, Canada

EyeC America, LLC

Telefoon: +1 330 644 6841
E-mail: Info@EyeC-America.com

Telefoon: +1 330 644 6841
E-mail: Service@EyeC-America.com

Kantoortijden:
Maandag tot vrijdag:
Van 8:30 tot 17:00 uur

Uruguay, Paraguay

Steel Servicios y Afilados Industriales S.R.L.

Telefoon: + 598 2204 1335
E-mail: steelgrafic@gmail.com

Verzoek om ondersteuning

Als u een verzoek om ondersteuning indient zullen wij daarna zo snel mogelijk antwoorden.

Dien een verzoek in

Ondersteunende diensten

Haal het beste uit uw EyeC-systemen. Onze ondersteuningstechnici helpen u bij het integreren van onze inspectiesystemen in uw productieprocessen en zullen deze ondersteunen en onderhouden, vanaf de installatie en tijdens de hele levensduur van het product. Neem contact met ons op voor meer informatie over onze ondersteunende diensten.

Opstartpakket

Begin met een professioneel configuratiesysteem, aangepast aan uw specifieke inspectiewensen.

  • Installatie
  • Individuele systeem en parameterconfiguratie
  • On-site training

Ondersteunings- en softwareservice

Ontvang de nieuwste software-updates met alle actuele functies en professionele hulp van onze ondersteuningsexperts.

  • Technische ondersteuning via e-mail, hotline of service op afstand
  • Foutcorrectie en versie-updates
  • Aanpassing van parametersets aan nieuwe productvereisten

Pakket voor validatieondersteuning

Ontvang professionele hulp van onze validatie-experts, voor een vlot en vlekkeloos validatieproces voor het inspectieproces van uw farmaceutische producten.

  • Regelgevingscertificaten
  • User Requirement Specifications (URS) (specificaties van gebruikervereisten)
  • Documentatieservice
  • On-site IQ- en OQ-diensten
  • Handleidingen en training

Extra services

Ontvang gekwalificeerde on-demand hulp van onze technici, afgestemd op uw specifieke situatie.

  • On-site technische ondersteuning
  • FAT & SAT
  • Uitbreiding van de garantie
  • Frequent onderhoudsbezoek
  • Vervolgtraining

Contact Een demonstratie aanvragen +31 (0)74 2503533

Print of te delen pagina

Selecteer uw taal: